
calcActive())">
2 061,82 €
HT:
1 718,18 €
1 752,54 €
HT:
1 460,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032207
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hertell Vacuümpomp KD 6500 l/min 540 omw/min 60 mm.
De Hertell Vacuümpomp KD 6500 is de krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 6500 l/min en een toerental van 540 omw/min, is deze pomp ontworpen om topprestaties te leveren. De aansluiting van 60 mm zorgt voor een naadloze integratie in jouw systeem. Met een robuuste constructie en een veiligheidsventiel van 1 1/2", is deze vacuümpomp betrouwbaar en duurzaam. De Hertell Vacuümpomp KD 6500 is de ideale keuze voor elke boerderij die op zoek is naar kwaliteit en efficiëntie in mestverwerking.
Caractéristiques
| Marque | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 6500 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| L (mm) | 200 |
| A (mm) | 710 |
| B (mm) | 490 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| K (mm) | 130 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 310 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| O (mm) | 34 |
| G (mm) | 340 |
| N (mm) | 35 |
| Uitvoering | KD-6.500 540 omw./min. Aansluiting: 60 mm |
| Menkenr. | 127980 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 061,82 €
HT:
1 718,18 €
1 752,54 €
HT:
1 460,45 €
HT:
