
calcActive())">
4 795,20 €
HT:
3 996,00 €
4 075,92 €
HT:
3 396,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032260
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung)
Op zoek naar een krachtige en duurzame vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 13850 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, levert deze pomp topprestaties voor jouw agrarische behoeften. De automatische smering en luchtinjectiekoeling zorgen voor een efficiënte werking en een lange levensduur. Vul eenvoudig het tandwielhuis met de benodigde olie en deze pomp is klaar voor gebruik. Kies voor betrouwbaarheid en prestaties met de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 13850 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | BALLAST 13500 M LA SX D100 LONG LIFE met luchtinjectiekoeling |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 795,20 €
HT:
3 996,00 €
4 075,92 €
HT:
3 396,60 €
HT:
