
calcActive())">
3 830,40 €
HT:
3 192,00 €
3 255,84 €
HT:
2 713,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032261
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die topprestaties levert en lang meegaat? De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van maar liefst 13850 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, is deze pomp ideaal voor mestverwerking en biogastechniek. De automatische smering zorgt voor een probleemloze werking, terwijl het overdrukventiel van 2" en onderdrukventiel van 1 1/2" de veiligheid waarborgen. Vul de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20 voor optimale prestaties. Kies voor de BALLAST 13500 MA LA SX D100 LONG LIFE voor efficiënte en betrouwbare vacuümkracht.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 13850 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | BALLAST 13500 MA LA SX D100 LONG LIFE met luchtinjectiekoeling |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 830,40 €
HT:
3 192,00 €
3 255,84 €
HT:
2 713,20 €
HT:
