
calcActive())">
2 716,37 €
HT:
2 263,64 €
2 308,91 €
HT:
1 924,09 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032415
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (Long Life mit Luftinjektorkühlung)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat en voorzien is van luchtinjectiekoeling? De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (Long Life mit Luftinjektorkühlung) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 7596 l/min en een aansluiting van 80 mm, levert deze pomp topprestaties voor jouw mestverwerking en biogastechniek behoeften. De automatische smering en het overdrukventiel van 1 1/2" zorgen voor een soepele werking en veiligheid. Vul de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis voor gebruik. Kies voor duurzaamheid en efficiëntie met de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 7596 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | Ballast 7500 P LA DX UL D80 Long Life met luchtinjectiekoeling |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 716,37 €
HT:
2 263,64 €
2 308,91 €
HT:
1 924,09 €
HT:
