
calcActive())">
6 574,21 €
HT:
5 478,51 €
5 588,09 €
HT:
4 656,74 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032413
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (Long Life, mit Luftinjektorkühlung)
De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (Long Life, mit Luftinjektorkühlung) is dé krachtpatser die je nodig hebt voor mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 15210 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, is deze vacuümpomp perfect voor intensief gebruik. De aftakasaansluiting van 1 3/8" met 6 splines zorgt voor een soepele werking, terwijl de automatische smering het onderhoud vereenvoudigt. Dankzij de luchtinjectiekoeling en Long Life technologie is deze pomp duurzaam en betrouwbaar. Vul voor gebruik de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20. Kies voor kwaliteit en prestaties met de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 15210 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Draad | Overdrukventiel 1 1/2" Onderdrukventiel 2 1/2" |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Aftakasaansluiting 1 3/8", 6 splines, 540 omw./min. linksdraaiend BALLAST 16000 M LA SX UL D100 Long Life, met luchtinjectiekoeling |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 2 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
6 574,21 €
HT:
5 478,51 €
5 588,09 €
HT:
4 656,74 €
HT:
