
calcActive())">
5 394,05 €
HT:
4 495,04 €
4 584,94 €
HT:
3 820,78 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032262
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die garant staat voor duurzaamheid en efficiëntie? De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 15210 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, is deze pomp perfect voor mengmestverwerkingstoepassingen. De automatische smering zorgt voor een probleemloze werking, terwijl het overdrukventiel van 1 1/2" en onderdrukventiel van 2 1/2" zorgen voor optimale prestaties. Vul de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20 voor gebruik. Met zijn aftakasaansluiting van 1 3/8" en luchtinjectiekoeling is deze vacuümpomp een betrouwbare keuze voor elke boerderij. Kies voor kwaliteit, kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 15210 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Draad | Overdrukventiel 1 1/2" Onderdrukventiel 2 1/2" |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Aftakasaansluiting 1 3/8", 6 splines,1.000 omw./min. linksdraaiend BALLAST 16000 MA LA SX UL D100, met luchtinjectiekoeling |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 2 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5 394,05 €
HT:
4 495,04 €
4 584,94 €
HT:
3 820,78 €
HT:
