
calcActive())">
0,82 €
HT:
0,68 €
0,70 €
HT:
0,58 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073028
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/16" x 57 mm Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft een draadmaat van 5/16" UNC en een lengte van 57 mm. De bout heeft een zwarte afwerking die helpt tegen roest en slijtage. De kop is zeskantig met een hoogte van 5,15 mm en een sleutelwijdte van 1/2 inch. De kwaliteit 8.8 geeft hoge treksterkte tot 800 N/mm², geschikt voor stevige metalen verbindingen. De gedeeltelijke schacht zorgt voor een sterke klemming bij montage in staal of hard materiaal. Deze bout is volgens norm ISO 4014 gemaakt, wat maatvastheid en betrouwbaarheid garandeert voor gebruik in werkplaats en industrie.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 22 |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,82 €
HT:
0,68 €
0,70 €
HT:
0,58 €
HT:
