
calcActive())">
0,70 €
HT:
0,58 €
0,59 €
HT:
0,49 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073546
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 3/8" x 38 mm 8.8 UNC Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van staal is sterk en betrouwbaar voor stevige verbindingen. De bout heeft een diameter van 3/8 inch (9,53 mm) en een lengte van 38 mm. De draadsoort is UNC met 16 draden per inch, wat zorgt voor een vaste passing. Kwaliteitsklasse 8.8 geeft aan dat de bout een hoge treksterkte van 800 N/mm² heeft. De kop is een zeskantkop met sleutelwijdte 9/16 inch en kophoogte 6,17 mm. De zwarte afwerking beschermt tegen slijtage en geeft een nette uitstraling. Geschikt voor industrieel gebruik, machines en werkplaatsen waar stevige bevestiging nodig is.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 25 |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,70 €
HT:
0,58 €
0,59 €
HT:
0,49 €
HT:
