
calcActive())">
0,88 €
HT:
0,73 €
0,74 €
HT:
0,62 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073547
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 3/8" x 45 mm Staal 8.8 UNC Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 3/8" x 45 mm is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een zwarte afwerking en een zeskantkop voor stevige grip bij het vastdraaien. De draadsoort is UNC met 16 draden per inch en een draadlengte van 25 mm. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm², wat zorgt voor een betrouwbare verbinding in zware constructies. De totale lengte is 45 mm, met een diameter van 9,53 mm. Door de combinatie van afmeting, sterkte en afwerking is deze bout geschikt voor vele toepassingen in industrie en werkplaats.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 25 |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,88 €
HT:
0,73 €
0,74 €
HT:
0,62 €
HT:
