
calcActive())">
1 576,55 €
HT:
1 313,79 €
1 340,06 €
HT:
1 116,72 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080298
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas 2400mm 1 3/8" 6 splines Sterprofiel 540 omw/min
Deze Walterscheid aftakas van 2400 mm zorgt voor een betrouwbare krachtoverbrenging tussen trekker en werktuig. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. De as heeft een sterprofiel en automatische treksluitingen aan beide kanten, wat koppelen eenvoudig maakt. Het toerental ligt op 540 omw/min, met een maximaal vermogen van 53 pk / 39 kW en een koppel van 695 Nm. De afscherming is type SD 25, wat zorgt voor veilige werking. De kruisgrootte aan trekker- en werktuigzijde is 32 x 76 mm. De aftakas wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing voor montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Grootte | 2400 |
| Lz (mm) | 1710 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | S4LH/S5 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 32 x 76 |
| Sluitsysteem | Automatische treksluiting / automatische treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Afscherming | SD 25 |
| N max. (omw./min.) | 540 |
| Sluiting | QS/QS |
| Type | W |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 61 / 39 |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 53/39 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 83/61 |
| Nm (540 omw./min.) | 695 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 580 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 576,55 €
HT:
1 313,79 €
1 340,06 €
HT:
1 116,72 €
HT:
