
calcActive())">
584,14 €
HT:
486,78 €
496,51 €
HT:
413,76 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080882
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas, grootte: W100E, lengte: 1010 mm, met slipkoppeling en citroenprofiel
De Walterscheid aftakas W100E heeft een lengte van 1010 mm en is voorzien van een slipkoppeling met citroenprofiel. De aftakas heeft aan beide zijden een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De kruisgrootte aan A- en B-zijde is 22 x 54,8 mm, wat zorgt voor een stabiele krachtoverdracht. De slipkoppeling beschermt zowel trekker als werktuig bij overbelasting. De aftakas is uitgevoerd met een SD 05 afscherming en een treksluiting aan beide kanten. De W100E levert 18 pk bij 1000 omw/min en 12 kW bij 540 omw/min. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor veilig gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 22 x 54,8 |
| Grootte | 100E |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Lz (mm) | 1010 |
| Koppeling | Slipkoppeling |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profielbuissparing | 00c/0a |
| Afscherming | SD 05 |
| Sluiting | AZG/ZV |
| Type | W |
| Sluitsysteem | Treksluiting open / treksluiting open |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Gaffel | AZG |
| Pk / kW (1000 / 540 omw./min.) | 18 / 12 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
584,14 €
HT:
486,78 €
496,51 €
HT:
413,76 €
HT:
