
calcActive())">
€ 2,49
Excl. BTW:
€ 2,06
€ 2,12
Excl. BTW:
€ 1,75
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073544
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 verzinkt 3/8"x2" UNC
Deze cilinderkopbout met binnenzeskant heeft maat 3/8"x2" en voldoet aan DIN 912. De bout is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 12.9, wat zorgt voor een hoge sterkte tot 1200 N/mm². De zinklaag beschermt tegen roest en slijtage. Door de UNC-draad met 16 draden per inch is de verbinding stevig en betrouwbaar. De kop heeft een diameter van 14,3 mm en een hoogte van 9,5 mm. De aandrijving met inbusmaat 7,9 mm maakt montage makkelijk en veilig. Geschikt voor toepassingen in machines, metaalconstructies en werkplaatsen waar precisie en sterkte belangrijk zijn.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 9,5 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 14,3 |
| L (inch) | 2 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 32 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 7,9 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 2,49
Excl. BTW:
€ 2,06
€ 2,12
Excl. BTW:
€ 1,75
Excl. BTW:
