
calcActive())">
€ 1,49
Excl. BTW:
€ 1,23
€ 1,27
Excl. BTW:
€ 1,05
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073541
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 3/8"x3/4" verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 12.9. De bout heeft UNC-draad van 3/8" met een lengte van 3/4" (19,05 mm). De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage. De kop heeft een diameter van 14,3 mm en een hoogte van 9,5 mm. De bout wordt aangedreven met een inbussleutel van 7,9 mm. Door de treksterkte van 1200 N/mm² is hij geschikt voor zware constructies en industriële toepassingen. Deze bout voldoet aan ISO 4762 en biedt betrouwbare verbindingen bij hoge belasting.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 9,5 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 14,3 |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 19,05 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 7,9 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1,49
Excl. BTW:
€ 1,23
€ 1,27
Excl. BTW:
€ 1,05
Excl. BTW:
