
calcActive())">
€ 2,99
Excl. BTW:
€ 2,47
€ 2,54
Excl. BTW:
€ 2,10
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073545
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 3/8" x 57 mm verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 is gemaakt van staal van klasse 12.9. De bout heeft een UNC draad van 3/8" en een lengte van 57 mm. De kop heeft een diameter van 14,3 mm en een hoogte van 9,5 mm. De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage. Door de binnenzeskantaandrijving kan de bout strak en veilig worden aangedraaid, ook op moeilijk bereikbare plekken. Met een treksterkte van 1200 N/mm² is deze bout geschikt voor zware verbindingen in machines, werkbanken en technische constructies. Een sterke keuze voor wie betrouwbare bevestiging wil in industriële toepassingen.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 9,5 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 14,3 |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 32 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 7,9 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 2,99
Excl. BTW:
€ 2,47
€ 2,54
Excl. BTW:
€ 2,10
Excl. BTW:
