
calcActive())">
€ 2,00
Excl. BTW:
€ 1,65
€ 1,69
Excl. BTW:
€ 1,40
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073543
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 verzinkt 3/8" UNC x 38 mm
Deze cilindrische binnenzeskantbout volgens DIN 912 is gemaakt van sterk staal in klasse 12.9. De verzinkte laag beschermt tegen roest, ook bij gebruik in vochtige omgevingen. De bout heeft een maat van 3/8" UNC draad met 16 draden per inch en een lengte van 38 mm. De kop heeft een diameter van 14,3 mm en een hoogte van 9,5 mm. De binnenzeskantaandrijving van 7,9 mm zorgt voor goede krachtoverdracht met inbussleutel. Door de hoge treksterkte van 1200 N/mm² is de bout geschikt voor zware verbindingen in machines, werktuigen en industriële toepassingen waar betrouwbaarheid en stevigheid belangrijk zijn.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 9,5 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 14,3 |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 32 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 7,9 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 2,00
Excl. BTW:
€ 1,65
€ 1,69
Excl. BTW:
€ 1,40
Excl. BTW:
