
calcActive())">
€ 4,49
Excl. BTW:
€ 3,71
€ 3,81
Excl. BTW:
€ 3,15
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074700
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 5/8" x 2" verzinkt
Deze cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 is gemaakt van sterk staal in klasse 12.9. De bout heeft UNC-draad van 5/8" met een lengte van 2 inch (50,8 mm). De kop heeft een diameter van 23,8 mm en een hoogte van 15,9 mm. De binnenzeskantaandrijving van 12,7 mm zorgt voor een stevige grip bij het vastdraaien. De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage, wat de levensduur verlengt. Met een treksterkte van 1200 N/mm² is deze bout geschikt voor zware verbindingen in machines en constructies. Ideaal voor toepassingen in industrie en werkplaats waar sterke en betrouwbare bevestiging nodig is.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 15,9 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 23,8 |
| L (inch) | 2 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| B (mm) | 44 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 12,7 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 4,49
Excl. BTW:
€ 3,71
€ 3,81
Excl. BTW:
€ 3,15
Excl. BTW:
