
calcActive())">
€ 1,03
Excl. BTW:
€ 0,85
€ 0,87
Excl. BTW:
€ 0,72
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073020
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 UNC 5/16"x3/4" verzinkt
Deze cilinderkop-binnenzeskantbout volgens DIN 912 is gemaakt van sterk staal in klasse 12.9. De bout heeft UNC-draad 5/16" met 18 draden per inch en een lengte van 3/4" (19,05 mm). De kop heeft een diameter van 11,9 mm en een hoogte van 7,9 mm. Door de binnenzeskant is de bout goed aan te draaien met een inbussleutel. De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage. Geschikt voor montage waarbij hoge treksterkte en veilige verbinding belangrijk zijn, zoals in machines, installaties en constructiewerk. De bout voldoet aan ISO 4762 normen.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 7,9 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 11,9 |
| L (inch) | 3/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 19,05 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 6,4 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1,03
Excl. BTW:
€ 0,85
€ 0,87
Excl. BTW:
€ 0,72
Excl. BTW:
