
calcActive())">
899,29 €
HT:
749,41 €
764,40 €
HT:
637,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034122
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 65 (Pneumatisch dubbelwerkend)
Op zoek naar een betrouwbare watergate voor jouw mestverwerkingssysteem? De Watergates Schuifafsluiter PD-WGE DN 65 is precies wat je nodig hebt. Deze pneumatisch dubbelwerkende afsluiter zorgt voor een vlotte en efficiënte bediening. Met een maximale werkdruk van 10 bar en een bedieningsdruk van 6 bar, is deze afsluiter geschikt voor diverse toepassingen. De flens naar flens aansluiting en G 1/4" aansluiting maken installatie eenvoudig. Met een NW van 65 mm (2 1/2") en een lengte van 46 mm, past deze afsluiter perfect in jouw systeem. Betrouwbaarheid en kwaliteit gegarandeerd!
Caractéristiques
| Marque | Watergates |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 65 |
| NW (inch) | 2 1/2" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Type schuif | Afsluiter |
| Aansluiting | G 1/4" |
| DN (mm) | 65 |
| Lengte (mm) | 46 |
| Bedieningsdruk (bar) | 6 |
| DN (inch) | 2 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
899,29 €
HT:
749,41 €
764,40 €
HT:
637,00 €
HT:
