
calcActive())">
€ 3,48
Excl. BTW:
€ 2,88
€ 2,96
Excl. BTW:
€ 2,45
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51071623
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Draadeind M3 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal (V2A) Standaard draad
Dit draadeind M3 x 1000 volgens DIN 976 is gemaakt van roestvrijstaal (V2A) en heeft standaard draad met een spoed van 0,5 mm. Het materiaal is sterk en bestand tegen roest, wat het geschikt maakt voor gebruik in vochtige of buitenomgevingen. De treksterkte van 600 N/mm² zorgt voor betrouwbaarheid bij montage en constructie. Het draadeind heeft geen kop en is aan beide kanten schroefbaar. Het gladde oppervlak zorgt voor een nette afwerking en past goed bij technische toepassingen in werkplaatsen en industriële montage. Rechtse draadrichting voor standaard bevestiging.
Meer informatie
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 0,5 |
| Draadsoort | Standaard draad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M3 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Draadrichting | RH |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 3,48
Excl. BTW:
€ 2,88
€ 2,96
Excl. BTW:
€ 2,45
Excl. BTW:
