
calcActive())">
€ 3,48
Excl. BTW:
€ 2,88
€ 2,96
Excl. BTW:
€ 2,45
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51072514
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Draadeind M6 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal V2A Met Metrische Schroefdraad
Dit draadeind M6 x 1000 volgens DIN 976 is gemaakt van roestvrijstaal V2A en heeft een metrische schroefdraad met spoed 1. Het materiaal is sterk, goed bestand tegen roest en geschikt voor gebruik binnen en buiten. De treksterkte is 600 N/mm², wat zorgt voor een stevige verbinding. Het draadeind heeft geen kop en is voorzien van een rechter draadrichting. De gladde afwerking in edelstaal zorgt voor een nette look en lange levensduur. Met een lengte van 1000 mm is dit onderdeel geschikt voor montage, constructie en industriële toepassingen waar stevige en duurzame bevestiging nodig is.
Meer informatie
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 1 |
| Draadsoort | Metrische schroefdraad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M6 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Kleur codering | Grün - RAL 6024 |
| Draadrichting | RH |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 3,48
Excl. BTW:
€ 2,88
€ 2,96
Excl. BTW:
€ 2,45
Excl. BTW:
