
calcActive())">
€ 28,99
Excl. BTW:
€ 23,96
€ 24,65
Excl. BTW:
€ 20,37
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51075473
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Draadeind M24 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal V2A Metrische schroefdraad
Dit draadeind M24 x 1000 volgens DIN 976 is gemaakt van roestvrijstaal V2A. Het sterke staal is goed bestand tegen vocht en roest. Dat maakt het geschikt voor gebruik in werkplaatsen, constructies en buitenomgevingen. Het draadeind heeft een metrische schroefdraad met spoed 3 en geen kop. De lengte is 1000 mm en de draadmaat M24. Dankzij de gladde afwerking is het goed te combineren met moeren en ringen van dezelfde draadsoort. Het materiaal V2A staat bekend om zijn hoge kwaliteit en lange levensduur, ook bij zwaar gebruik in industriële toepassingen.
Meer informatie
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 3 |
| Draadsoort | Metrische schroefdraad |
| Draad | M24 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 28,99
Excl. BTW:
€ 23,96
€ 24,65
Excl. BTW:
€ 20,37
Excl. BTW:
