
calcActive())">
€ 3,48
Excl. BTW:
€ 2,88
€ 2,96
Excl. BTW:
€ 2,45
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51072112
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Draadeind M5 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal V2A metrische schroefdraad
Dit draadeind M5 x 1000 volgens DIN 976 is gemaakt van roestvrijstaal V2A. Het materiaal biedt goede bescherming tegen roest en slijtage, ook bij gebruik in vochtige omgevingen. De metrische draad M5 heeft een spoed van 0,8 mm en een treksterkte van 600 N/mm². Het draadeind heeft geen kop en is over de hele lengte voorzien van schroefdraad. Het is geschikt voor montage, constructie en reparatie waar een stevige en duurzame verbinding nodig is. Dankzij de standaard afmeting van 1000 mm is het eenvoudig op maat te zagen voor verschillende toepassingen in werkplaats en industrie.
Meer informatie
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 0,8 |
| Draadsoort | Metrische schroefdraad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M5 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Draadrichting | RH |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 3,48
Excl. BTW:
€ 2,88
€ 2,96
Excl. BTW:
€ 2,45
Excl. BTW:
