
calcActive())">
€ 31,99
Excl. BTW:
€ 26,44
€ 27,19
Excl. BTW:
€ 22,47
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074483
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Draadeind M14 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal V2A Met Metrische Schroefdraad
Dit draadeind M14 x 1000 volgens DIN 976 is gemaakt van roestvrijstaal V2A. Het heeft een metrische schroefdraad met een spoed van 2 mm en een treksterkte van 600 N/mm². De lengte van 1000 mm maakt het geschikt voor stevige en duurzame verbindingen. Het draadeind heeft geen kop en wordt vaak gebruikt in constructies, machines of installaties waar roestbestendigheid belangrijk is. De draadrichting is rechts. De oppervlakafwerking is edelstaal V2A met een groene kleurcodering (RAL 6024). Dit draadeind combineert sterkte met goede bescherming tegen vocht en corrosie.
Meer informatie
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 2 |
| Draadsoort | Metrische schroefdraad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M14 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Kleur codering | Grün - RAL 6024 |
| Draadrichting | RH |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 31,99
Excl. BTW:
€ 26,44
€ 27,19
Excl. BTW:
€ 22,47
Excl. BTW:
