
calcActive())">
€ 39,00
Excl. BTW:
€ 32,23
€ 33,15
Excl. BTW:
€ 27,40
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51075195
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Draadeind M20 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal V2A Metrische schroefdraad
Dit draadeind M20 x 1000 is gemaakt van roestvrijstaal V2A en voldoet aan DIN 975 / 976. Het heeft metrische schroefdraad met een spoed van 2,5 mm en een treksterkte van 600 N/mm². Door het sterke en roestbestendige staal is het geschikt voor stevige constructies, ook in vochtige omgevingen. De draad is volledig over de lengte van 1 meter aangebracht en loopt rechtsom. Dit draadeind heeft geen kop, wat handig is bij verbindingen waar een doorlopende schroefdraad nodig is. Geschikt voor industrie, werkplaats en technische montage.
Meer informatie
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 2,5 |
| Draadsoort | Metrische schroefdraad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M20 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Draadrichting | RH |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 39,00
Excl. BTW:
€ 32,23
€ 33,15
Excl. BTW:
€ 27,40
Excl. BTW:
