
calcActive())">
€ 5,49
Excl. BTW:
€ 4,54
€ 4,67
Excl. BTW:
€ 3,86
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073085
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Draadeind M8 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal (V2A) Standaard draad
Dit draadeind M8 x 1000 volgens DIN 976 is gemaakt van roestvrijstaal V2A. Het is sterk, roestvast en geschikt voor gebruik in vochtige of buitenomgevingen. De standaard draad heeft een spoed van 1,25 mm en loopt over de volledige lengte van 1000 mm. Dit type draadeind heeft geen kop en wordt vaak gebruikt in bouw, montage en machinewerk. Met een treksterkte van 600 N/mm² blijft het stevig onder belasting. De draad is recht (rechtsdraaiend) en de kleurcodering is groen, RAL 6024. Dit roestvrije draadeind is een betrouwbare keuze voor vaste en duurzame verbindingen.
Meer informatie
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 1,25 |
| Draadsoort | Standaard draad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M8 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Kleur codering | Grün - RAL 6024 |
| Draadrichting | RH |
| Menke-nr. | 116008 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 5,49
Excl. BTW:
€ 4,54
€ 4,67
Excl. BTW:
€ 3,86
Excl. BTW:
