
calcActive())">
€ 7,99
Excl. BTW:
€ 6,60
€ 6,79
Excl. BTW:
€ 5,61
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073571
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Draadeind M10 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal (V2A) Met righthand metrische schroefdraad
Dit draadeind M10 x 1000 is gemaakt van roestvrijstaal V2A en voldoet aan DIN 976. Het heeft metrische schroefdraad met een spoed van 1,5 mm en een draadrichting rechts. Door het sterke V2A staal heeft de stang een treksterkte van 600 N/mm². Het is goed bestand tegen vocht en vuil, waardoor het geschikt is voor gebruik in werkplaatsen, machines of constructies binnen en buiten. Het draadeind heeft geen kop, wat het makkelijk maakt om te combineren met moeren en ringen. De gladde afwerking in edelstaal en groene kleurcodering RAL 6024 garandeert een nette en duurzame bevestiging.
Meer informatie
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 1,5 |
| Draadsoort | Metrische schroefdraad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M10 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Kleur codering | Grün - RAL 6024 |
| Draadrichting | RH |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 7,99
Excl. BTW:
€ 6,60
€ 6,79
Excl. BTW:
€ 5,61
Excl. BTW:
