
calcActive())">
€ 11,99
Excl. BTW:
€ 9,91
€ 10,19
Excl. BTW:
€ 8,42
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074023
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Draadeind M12 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal V2A Metische draad
Dit draadeind M12 x 1000 volgens DIN 976 is gemaakt van roestvrijstaal V2A. Het heeft metrische draad met een spoed van 1,75 mm en een draadrichting rechts (RH). De staaf heeft geen kop en een treksterkte van 600 N/mm². Met zijn lengte van 1000 mm is dit draadeind geschikt voor stevige verbindingen in constructies, machines en werkplaatsen. De groene kleurcode (RAL 6024) markeert het type materiaal. Het V2A roestvrijstaal biedt goede bescherming tegen roest en slijtage. Dit maakt het draadeind betrouwbaar bij langdurig gebruik, ook in vochtige of buitenomgevingen.
Meer informatie
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 1,75 |
| Draadsoort | Metrische draad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M12 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Kleur codering | Groen - RAL 6024 |
| Draadrichting | RH |
| Menke-nr. | 116010 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 11,99
Excl. BTW:
€ 9,91
€ 10,19
Excl. BTW:
€ 8,42
Excl. BTW:
