
calcActive())">
€ 5,49
Excl. BTW:
€ 4,54
€ 4,67
Excl. BTW:
€ 3,86
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074461
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Cilindrische binnenzeskantbout DIN 912 staal 12.9 verzinkt 1/2" UNC x 2 1/4"
Deze cilindrische binnenzeskantbout volgens DIN 912 is gemaakt van staal met sterkteklasse 12.9. De verzinkte laag beschermt tegen roest en slijtage. De bout heeft een maat van 1/2 inch UNC met een lengte van 2 1/4 inch (57,15 mm) en 13 draden per inch. De kop heeft een diameter van 19 mm en een hoogte van 12,7 mm. De binnenzeskantaandrijving van 9,5 mm zorgt voor stevige grip bij montage. Met een treksterkte van 1200 N/mm² is deze bout geschikt voor toepassingen waar grote krachten worden gevraagd, zoals in machines, constructies en industriële montagewerken.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 12,7 |
|---|---|
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Kop-Ø (mm) | 19 |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 39 |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aandrijving (mm) | 9,5 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 5,49
Excl. BTW:
€ 4,54
€ 4,67
Excl. BTW:
€ 3,86
Excl. BTW:
